Умови надання послуг

Ці умови надання послуг надають користувачам рекомендації щодо використання послуг. Ці рекомендації застосовуються до всіх, хто захоче скористатись різними послугами з надсилання SMS на сайті Anonimnesms.com. Використовуючи цей сайт ви безумовно приймаєте ці умови.

Anonimnesms.com залишає за собою право в будь-який момент змінити умови надання послуг. Anonimnesms.com не несе відповідальності перед користувачами за такі зміни.

Зведена інформація щодо наших умов та правил доступна на цій сторінці. Наші повні умови та правила можна прочитати голандською у цьому PDF файлі. Користуючись цим сайтом, ви погоджуєтесь, що прочитали та прийняли наші повні умови та правила.

  1. Anonimnesms.com не несе відповідальності за будь-які збитки спричинені послугами, що ми пропонуємо.
  2. Anonimnesms.com не несе відповідальності за повідомлення, надіслані через сайт. Кожен користувач самостійно несе відповідальність за повідомлення, які він чи вона надсилає.
  3. Користувачі зобов'язані утримуватись від надсилання расистських, дискримінаційних SMS та будь-яких видів SMS, що розпалюють ворожнечу. Якщо таке трапиться, Anonimnesms.com буде змушений відсторонити таких користувачів від нашого сервісу.
  4. Anonimnesms.com має право переглядати повідомлення. Це робиться з метою виявлення некоректних та дискредитуючих SMS.
  5. IP адреси всіх користувачів зберігаються. Anonimnesms.com зберігає за собою право виключати тих користувачів, які зловживають системою. У разі необхідності, дані про таких користувачів так само можуть бути передані до поліції / правосуддя.
  6. Anonimnesms.com не дає жодних гарантій того, що повідомлення насправді надійде. Звичайно, ми зробимо все, що в наших силах, але часом повідомлення не надходять з причин, що знаходяться поза нашим контролем. Якщо повідомлення не надійшло, будь ласка, зв'яжіться з нами, ми запропонуємо рішення, яке всіх влаштує.

Anonimnesms.com не є сервісом підписки. Надіслати SMS коштує ₴ 30 за повідомлення. Отримувачу повідомлення платити не потрібно.

Якщо вам менше 16 років, ви маєте спитати дозволу ваших батьків на користування цим сервісом. Тарифи, вказані на цьому сайті включають в себе ПДВ, вартість мобільного інтернету не включена. У вас немає права повернення коштів, сплачених за надсилання повідомлення.