Як надіслати анонімне смс?

Тижнями ти задаєшся питанням, як жартувати своїх колег або заявляти про свою любов до своєї таємної влюбленості - звичайно, надійно та анонімно. То як працює анонімний текстовий сервіс? Без турбот; ми тут, щоб допомогти вам на кожному етапі процесу.

Виберіть вигадане ім’я та номер телефону

Анонімне смс не було би анонімним, якби одержувач бачив, хто надіслав йому повідомлення. Перший крок має сенс: подумайте про вигадане ім’я та номер телефону.

Немає натхнення? Ми створили зручний список імен та телефонних номерів, з яких ви можете вибрати. Ви можете ввести їх на сторінці доставки.

Одержувач побачить вибране вами ім'я та номер, і виглядатиме так, ніби повідомлення було надіслане від цієї особи або номера.

Отправить смс анонимно

Створіть своє повідомлення

Максимум 1224 символи означає, що у вас є достатньо місця, щоб сказати все, що ви хочете сказати. Ви віддаєте перевагу смайлики? Не біда, ми теж підтримуємо цих маленьких хлопців!

Якщо ви шукаєте натхнення, ви завжди можете відвідати наш блог. Ви знайдете найкращі повідомлення для Першого Квітня, любовні записки до Дня Святого Валентина, любовні тексти та листи для Санти.

Виберіть час доставки

Ви можете надіслати свій анонімний текст у будь-який час. Звичайно, також можна надіслати пряме повідомлення. Всього через кілька секунд після натискання кнопки «відправити» ваше повідомлення надійде на номер телефону, який ви ввели.

Ви хочете, щоб ваше повідомлення надійшло пізніше? Нема проблем. Ви можете ввести день і певний час, коли потрібно надіслати повідомлення. Ми будемо безпечно зберігати ваше повідомлення до тих пір, і ви отримаєте підтвердження, коли повідомлення буде доставлено. Таким чином, ви впевнені, що ваше повідомлення надіслано.

Міжнародні текстові повідомлення

Наша служба анонімних текстових повідомлень не обмежується Україною. Хочете надіслати текст до Франції, Гватемали чи Індії? Нема проблем. Легко надсилайте анонімні тексти в будь-яку країну світу - без додаткових витрат.

Надсилання повідомлень до закордонних країн є настільки ж швидким і безпечним, як надсилання їх на місцевому рівні, і додаткових витрат за це немає. Потрібно ввести код країни перед номером - наприклад, +49 для Німеччини.

Варіанти оплати

Оплата здійснюється за кілька кліків за допомогою кредитної картки, PayPal або Apple Pay. Для повідомлення довжиною до 160 символів одноразова вартість 49 грн. Кожні додаткові 150 символів коштують лише 14 грн. Одержувач додаткових витрат не стягує.

Це означає, що наша послуга не є безкоштовною, але вона на 100% безпечна, безпечна, швидка та, на думку багатьох щасливих клієнтів (які хочуть залишатися анонімними), надзвичайно хороша. Ми цінуємо вашу конфіденційність!

У вас є які-небудь питання? Не соромтеся звертатися до нас.

Відправити SMS