Про Анонімне смс

Ми допомагаємо вам створювати та надсилати анонімні смси. Ми робимо це швидко, безпечно та уважно стежачи за вашим конфіденційністю. Тисячі таких людей, як ви, щодня обирають нашу послугу, і ми є найбільш використовуваним постачальником анонімних текстових повідомлень в Україні.

Про Анонімне смс

Швидкий, легкий та надійний

Ми допомагаємо вам створювати та надсилати анонімні тексти. Ми робимо це швидко, безпечно та уважно стежачи за вашим конфіденційністю. Тисячі таких людей, як ви, щодня обирають нашу послугу, і ми є найбільш використовуваним постачальником анонімних текстових повідомлень в Україні.

Анонімне смс - це текстове повідомлення, де одержувач не може бачити або розкривати, від кого це повідомлення. Як відправник ви можете вибрати зі списку різних вигаданих імен та телефонних номерів, якими ви можете скористатися.

Повна анонімність

Анонімність є для нас пріоритетом номер один. Ми надсилаємо ваше повідомлення повністю анонімно. Навіть у вашій банківській виписці є лише назва нашої компанії: “Mocha”. Це гарантує, що одержувач ніколи нічого не зможе простежити до вас. Звичайно, ми не передаємо платіжну інформацію чи ваші повідомлення третім особам або комусь із цього приводу. Сторони, з якими ми співпрацюємо, ніколи не можуть знати, хто ви або що ви надіслали.

Ми не передаємо дані третім особам, але ми робимо винятки в рідкісних випадках, наприклад, коли ми законом зобов’язані співпрацювати з поліцейським розслідуванням. Детальніше про це ви можете прочитати в наших умовах обслуговування.

Надійна політика конфіденційності

Ми чесні і не маємо прихованого порядку денного, що ви можете помітити з нашої політики конфіденційності. Ваші повідомлення та вся платіжна інформація автоматично видаляються з наших систем.

Тимчасово зберігається лише обов’язкова інформація, необхідна для коректної роботи нашої служби. Будь-яка інформація видаляється автоматично через 18 місяців.

Завжди захищений

Нам важливо, щоб ваше повідомлення було в надійних руках. Ось чому ми забезпечуємо максимальний захист. Ваше повідомлення надсилається на наші сервери через зашифроване з'єднання TLS; тоді повідомлення надійно зберігається та анонімно надсилається одержувачу. Наші сервери відповідають всім нормам ІТ, безпеки та конфіденційності. Вони базуються в Європі, і тому забезпечують найвищий можливий захист.

Відповідальні текстові повідомлення

Ви несете повну відповідальність за повідомлення, яке створюєте та надсилаєте. Це означає, що ми не будемо і не можемо виконувати все, що ви можете надіслати.

Ми маємо політику нульової терпимості щодо електронних знущань та небажаних, образливих чи загрозливих текстів. Тим самим просимо Вас відповідально користуватися нашими послугами. Якщо це не так, ми заблокуємо вам використання нашої анонімної служби обміну текстовими повідомленнями.

Коротко

  • Простий у використанні на iPhone, Android, планшетах та ноутбуках.
  • Отримати підтвердження часу доставки.
  • Підтримка емодзі та довгих текстів.
  • Використовуйте до 1224 символів у тексті.
  • Кожен текст коштує одноразову комісію в 29.99 грн.
  • Оплачуйте безпечно кредитною карткою, PayPal або Apple Pay.
  • Без допълнително заплащане за съобщения извън Украйна.
Відправити SMS
Прочитайте більше про надсилання SMS