Як працює анонімне надсилання SMS?

Анонімне SMS - це спеціальний вид SMS, при відправці якого можна вибрати відправника, отримувача, повідомлення та дату отримання. Через цей сайт можна легко надсилати анонімні SMS. Є можливість підписатись певним словом, наприклад, "Анонімом", або взагалі використати номер телефону когось іншого. Ти самостійно визначаєш відправника.

Влаштуйте смішний розіграш з оманливим SMS!

Наприклад, можна відправити SMS повідомлення своєму другу, вказавши відправником його таємне кохання. Справжнього автора повідомлення не можна буде відстежити. Все буде виглядати так, ніби SMS було надіслано особою, яку вибиратимеш ти. Це те ж саме, що вказати на конверті ім’я іншого відправника при відправленні листа. Чудово, що ти хочеш влаштувати гарний прикол!

Як надіслати анонімне SMS

Реєструватися для відправлення SMS не потрібно. В якості відправника фальшивого SMS можна вказати ім'я або номер телефону. Можна надіслати повідомлення одразу або пізніше, в будь-який час (за твоїм вибором). Також при цьому кожного разу необхідно вводити номер мобільного телефону в міжнародному форматі, наприклад, для Румунії він буде починатися з +40. Можна відправляти текстові повідомлення до більше ніж 90 країн світу, включаючи Францію та Германію. Як тільки ти напишеш SMS, ми одразу ж безпечно та повністю анонімно відправимо його.

Відправник повідомлення

У тебе є два варіанти як вказати відправника: ім'я (короткий текст) або номер телефону. Наприклад, 050 123 4567 (номер мобільного телефону) або «Анонім» (ім'я). За умови вибору імені можна використовувати тільки літери. Для отримувача таке SMS буде відображатися так, ніби воно надійшло від вказаного тобою відправника.

Вартість надсилання

Надіслати SMS коштує ₴ 30 за повідомлення. Довге SMS (більш ніж 160 символів) коштуватиме ₴ 5 за додаткове повідомлення. Є можливість заплатити через PayPal, кредитною картою, через номер 0906 або анонімно Біткоїнами. Це одноразовий платіж, який не означає жодної підписки. Отримувачу SMS не потрібно буде платити.

Це настільки просто! Якщо у тебе виникнуть якісь запитання, без вагань звертайся до нас.

Відправити SMS
Зв'язатися з нами